Itin sudėtingą pergalę pasiekė svečiuose žaidę „Techaso“ krepšininkai, kurie rezultatu 76:73 (23:16, 13:22, 22:19, 15:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos“ komandą.

Tai buvo pirmoji „Techaso“ pergalė LKL, o marijampoliečiai pergalės skonio lieka nepatyrę.

„Techasas“: Darius Griškėnas 26 taškai, Demariusas Boldsas 17 (8 kl.), Christopheris Hillas 15, Phillipas Williamsas 9.

„Sūduva“: Marius Runkauskas 27, Mindaugas Kalvelis 23 (15 atk. kam.), Tomas Černeckis 10.

Įspūdingą pergalę šventė „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 103:72 (31:22, 21:15, 24:17, 27:18) sutriuškino „Alytaus“ komandą.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 24 (15 atk. kam.), Martynas Mažeika 17, Osvaldas Kurauskas 12, Arvydas Eitutavičius 11, Arvydas Vaitiekus 10, Deivydas Gailius 9.

„Alytus“: Marius Janišius 26 (9 atk. kam.), Rytis Adomavičius 12 (8 atk. kam.), Žydrūnas Urbonas ir Vytautas Tatarūnas po 10, Saulius Kazevičius 8.

„Nevėžio“ krepšininkai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Kėdainiečiai trečiadienį savo aikštėje 89:81 (25:28, 27:21, 13:10, 24:22) nugalėjo Vilniaus „Sakalus“ ir iškovojo ketvirtą pergalę per šešerias rungtynes.

Tai buvo trečioji „Sakalų“ nesėkmė LKL pirmenybėse per penkerias rungtynes. Visus pralaimėjimus sostinės krepšininkai patyrė varžovų aikštėse.

„Nevėžis“: Valdas Dabkus 21, Gintaras Leonavičius 16, Žydrūnas Stankus 12, Povilas Šakinis 11, Darius Šilinskis 10 (6 atk. kam.), Aidas Viskontas 9.

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 18, Grigorijus Šuchovcovas ir Rokas Ūzas po 15, Arvydas Šikšnius 10, Vytautas Šarakauskas 8.

Paskutinėse rungtynėse Šarūnas Vasiliauskas per pusę minutės pelnė 8 taškus ir išplėšė pergalę „Kaunas Triobet“ komandai. LKL rungtynėse „Kaunas Triobet“ 87:85 (18:18, 15:22, 23:26, 31:19) palaužė kitą miesto komandą „Aisčius“, nors likus žaisti pusę minutės atsiliko 5 taškais.

„Aisčiai“ pirmavo visas rungtynes ir vienu metu turėjo net 17 taškų pranašumą. Besibaigiant rungtynėms jau atrodė, kad „Aisčiai“ iškovos pergalę, bet tada darbo ėmėsi Š. Vasiliauskas.

Likus žaisti 26 sekundes jis pataikė tritaškį ir priartino savo komandą iki 82:84. Š. Vasiliauskas greitai prasižengė prieš Tomą Rinkevičių ir šio ranka sudrebėjo – jis pataikė tik vieną baudą iš dviejų.

Tada Š. Vasiliauskui užteko vos 4 sekundžių, kad pataikytų dar vieną tolimą metimą – šįkart su T. Rinkevičiaus pražanga, po kurios žaidėjas dar pridėjo baudą ir po ilgos pertraukos išvedė „Kaunas Triobet“ į priekį 86:85.

Ernestas Ežerskis tada prametė dvitaškį, Š. Vasiliauskas pataikė vieną baudą ir Egidijaus Dimšos metimas paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

„Kaunas Triobet“: Povilas Butkevičius 23 (16 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas ir Artūras Milaknis po 14, Vytenis Lipkevičius 11, Juozas Ramanauskas ir Adas Juškevičus po 9.

„Aisčiai“: Donatas Motiejūnas 22 (11 atk. kam.), Egidijus Dimša 17 (14 atk. kam.), Tautvydas Barštys 10, Pranas Skurdauskas ir Tomas Rinkevičius po 8.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)