Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose vėl žaidė Crystal Langhorne, pelnius 20 taškų ir atkovojusi 7 atšokusius kamuolius. Lindsay Wilson surinko 17, Diana Staugaitienė - 9 taškus.

Italijos klubui 14 taškų pelnė Nicole Antibe.

TEO nuo pat pirmųjų minučių pasiuntė varžoves į nokdauną, laimėdamos atkarpą 18:5. Antrajame kėlinyje mūsiškių persvara toliau augo lyg ant mielių (28:9), o po dviejų tikslių įžaidėjos L. Wilson tolimų metimų pasiekė 29 taškų ribą (41:12).

Po didžiosios pertraukos žaidimo tempas krito, o viešnių gynyba tapo daug kibesnė ir grubesnė. Tačiau apmalšinusios TEO atakas, Skijaus krepšininkės puolime taip pat „neblizgėjo“, tad netrukus skirtumas dar labiau išaugo (60:24).

Tik ketvirtajame kėlinyje aktyvi „Beretta Famila“ žaidėjų gynyba davė vaisių ir joms pavyko priartėti, tačiau priešintis TEO komandai viešnioms jau buvo per vėlu.

„Mūsų komanda aikštėje buvo vaiduoklė. Kai grįšime į Italiją, treniruotėse aš vėl ieškosiu žaidėjų. Tikiuosi, kad jos vėl atsiras. Daugiau neturiu ką pasakyti“, - po susitikimo rūsčiai kalbėjo Skijaus klubo vyriausiasis treneris Sandro Orlando.

„Jeigu žurnalistai man pasakytų, kas atsitiko su komanda, aš jiems būčiau dėkinga“, - treneriui antrino rezultatyviausia „Beretta Famila“ žaidėja N. Antibe.

Džiaugsmu po mačo netryško ir TEO strategas Rūtenis Paulauskas.

„Gerai, kad laimėjome, bet už ketvirtąjį kėlinį aš merginoms rūbinėje pasakiau tokių žodžių, kurių viešai negaliu pakartoti. Sunku žaisti, kai toks didelis skirtumas, o kitą savaitę mūsų laukia labai svarbus mačas su Slovakijos klubu“, - sakė R. Paulauskas.

Penktojo turo rungtynes Vilniaus komanda po savaitės vėl žais namuose, kur priims Košicės „Broker Maxima“ (Slovakija) ekipą. Slovakijos klubas trečiadienį namuose 75:89 pralaimėjo Maskvos „Spartak“. TEO, „Broker Maxima“ ir „Spartak“ D grupėje yra surinkusios po tris pergales ir dalijasi pirmąsias pozicijas.

Trečiosiose D grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo ketvirtojoje pozicijoje esanti Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) komanda, savo aikštėje 90:83 įveikusi grupės autsaiderę Lato „Montpellier“ (Prancūzija) ekipą.

Statistika

TEO: C. Langhorne 20 taškų (8/13 dvit., 4/7 baudų; 7 atk. kam.), L. Wilson 17 (4/6 trit., 2/4 dvit., 1/2 baudų), D. Staugaitienė 9 (1/3 trit., 1/4 dvit., 4/4 baudų; 6 atk. kam., 4 per. kam.), N. Quin 7, G. Petronytė 6 (8 atk. kam.), J. Štreimikytė 5 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), A. Bimbaitė 3, A. Rinkevičiūtė 2.

„Beretta Famila“: N. Antibe 14 (5/12 dvit., 4/4 baudų), L. Macchi 6, M. Maiorano 5, A. Feaster-Strong, K. Ress ir F. Ciampoli po 4, E. Moro, C. Pantani ir R. Masciadri (7 atk. kam.) po 2.

Dvitaškiai: TEO 20/43 (47 proc.) - „Beretta Famila“ 15/42 (36 proc.)

Tritaškiai: TEO 5/22 (23 proc.) - „Beretta Famila“ 2/15 (13 proc.)

Baudų metimai: TEO 14/24 (58 proc.) - „Beretta Famila“ 7/8 (88 proc.)

Atkovoti kamuoliai: TEO 49 - „Beretta Famila“ 35

Rezultatyvūs perdavimai: TEO 16 - „Beretta Famila“ 11

Klaidos: TEO 11 - „Beretta Famila“ 16

Perimti kamuoliai: TEO 9 - „Beretta Famila“ 4

Blokai: TEO 5 - „Beretta Famila“ 1

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Maskvos srities "Spartak" (Rusija)431336:2627
2.Vilniaus TEO431287:2507
3.Košicės "Broker" (Slovakija)431294:2827
4.Stambulo "Fenerbahce" (Turkija)422286:3226
5.Skijaus "Beretta Famila" (Italija)413247:3095
6.Lato "Montpellier" (Prancūzija)404291:3164

Kitose FIBA Eurolygos grupėse trečiadienį įvykusių ketvirtojo turo mačų rezultatai ir turnyrų lentelės:

A grupė

„Wisla Can-Pack“ (Lenkija) - Stambulo „Besiktas“ (Turkija) 75:45

Orenburgo „Nadežda“ (Rusija) - Pėčo „MiZo 2010“ (Vengrija) 46:58

„Halcon Avenida“ (Ispanija) - Buržo „Basket“ (Prancūzija) 77:70

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

„ESB Lille Metropole“ (Prancūzija) - „Umana Reyer“ (Italija) 63:81

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

„Ros Casares“ (Ispanija) - „Union Hainaut Basket“ (Prancūzija) 99:51

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):