Nors po didžiosios rungtynių pertraukos komandas skyrė vos 4 taškai, jau trečiojo kėlinio pradžioje įvyko rungtynių lūžis. Richardo Jeffersono vedama „Bucks“ ekipa, kėlinį pradėjo spurtu 12:0 ir iki susitikimo pabaigos taip ir neleido varžovams priartėti.

„Bucks“ - „Knicks“ 94:86

„Bucks“: Richardas Jeffersonas 18, Ramonas Sessionsas 18 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Charlie‘as Villanueva 16 (8 atk. kam.), Michaelas Reddas 16, Andrew Bogutas 16 (11 atk. kam.), Lucas Mhab a Moute 11 (10 atk. kam.).

„Knicks“: Quentinas Richardsonas 28 (9 atk. kam.), Zachas Randolphas 15 (13 atk. kam.), Nate‘as Robinsonas 14, Wilsonas Chandleris 7.

Tuo tarpu kitame susitikime „Thunder“ ekipa savo arenoje 88:85 (20:20; 26:27; 24:26; 18:12) nugalėjo Minestotos "Timberwolves" klubą.

Iki ketvirtojo rungtynių kėlinio pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms minimalią persvarą vis dar turėjo „Timberwolves“ komanda. Visgi po keliolikos sekundžių „Thunder“ gynėjas Russellas Westbrookas pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai.

Kurį laiką abejoms komandoms nesisekė pelnyti taškų, tačiau likus vos 16 sekundžių Nickas Collinsonas taikliu dvitaškiu padidino „Thunder“ komandos persvarą iki trijų taškų. „Timberwolves“ ekipa prarado kamuolį, tačiau viltį jiems suteikė dviejų baudų nerealizavęs Jeffas Greenas. Minesotos komanda dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau Mike‘o Millerio metimas aidint rungtynių sirenai buvo netaikus.

„Thunder“ - "Timberwolves" 88:85

„Thunder“: Kevinas Durantas 18, Russellas Westbrookas 14, Jeffas Greenas 13, Chrisas Wilcoxas 12 (7 atk. km.), Nickas Collinsonas 10 (10 atk. kam.), Desmondas Masonas 7.

„Timberwolves“: Alas Jeffersonas 24 (13 atk. kam.), Craigas Smithas 13, Ryanas Gomesas 12, Mike‘as Milleris 10, Corey Breweris 7, Rodney Carney 7.