Permės ekipa - antra (10 ir 1). Realių galimybių pakilti iš trečiosios pozicijos turi Vilniaus "Lietuvos rytas", vakar Norčiopinge (Švedija) 81:65 (14:16, 19:14, 26:15, 22:20) įveikęs "Magic Great Danes" (Danija) ir iškovojęs 10-ąją pergalę per 12 turų.

Kadangi Vilniaus ekipa NEBL čempionate yra nugalėjusi ir "Ural Great", ir "Žalgirį", jai tik reikia nepralaimėti likusių trejų reguliariojo sezono rungtynių.

Dar viena NEBL favoritė Maskvos CSKA (Rusija) vakar namie 92:91 (28:24, 25:25, 21:20, 18:22) įveikė Espo "Honka" (Suomija).

CSKA iškovojo 10-ąją pergalę per 13 rungtynių, ir turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.

Krachas trečiajame kėlinyje vakar sužlugdė "Žalgirio" viltis įveikti "Ural Great". Po dviejų kėlinių atsilikę vos dviem taškais (36:38), Lietuvos vicečempionai per trečią ketvirtį įmetė tik 8 taškus ir leido varžovams atitrūkti 62:44.

Rezultatyviausias žalgirietis Donatas Slanina daugiausia taškų (iš viso - 17) surinko rungtynių pabaigoje, kai Permės ekipos treneriai pagrindinius krepšininkus pasodino ant atsarginių suolo.

Šeštadienį Ventspilyje (Latvija) "Šiaulių" komanda 77:83 (17:21, 19:24, 21:18, 20:20) nusileido vietos "Ventspils".

Šiauliečiai per šį mačą patyrė nuostolį - ekipos kapitonui Robertui Giedraičiui trūko Achilo sausgyslė. Vakar Rygoje jis buvo operuotas.