aA
„Suicide DJs“ albumo „Animation“ dainos įrašytos studijoje, beliko viską sudėti į tinkamai apipavidalintą kompaktinių plokštelių dėžutę ir jau visai ne už ilgo, spalio mėnesį, atiduoti į gerbėjų rankas. Kadangi grupėje kiekvienas narys yra labai skirtingas, charizmatiškas ir savaip kitoks, buvo vieningai nuspręsta, kad albumo proga reikia surengti fotosesiją ir jos metu užfiksuoti kiekvieno savitumą.
Grupės „veidas“ ir „idėjininkas“ Vidas Bareikis rūpinosi, kuris grupės narys kaip geriau atrodo ir kokią tinkamesnę veido išraišką turėtų „suprogramuoti“. Taip pat jis su kitu grupės vokalistu Ainiu Storpirščiu kiekvienam besifotografuojančiam kūrė įvairias istorijas, padedančias sukurti tinkamą nuotaiką.

„Kadangi su Ainiu esame aktoriai, tai stengėmės pasakojimais sukurti aplinkybes, kurių nėra, ir taip kitiems pagelbėti įsijausti į kažkokį vaidmenį, kad išgautų kitokią emociją ar naują mimiką“, - pasakojo Vidas Bareikis.

„Štai, pavyzdžiui, Pranui (grupės trombonininkas – aut. past.) pasakojom, kad įsivaizduotų, jog yra šachtoje. Tamsu ir baisu! Staiga netikėtai jį pradeda pulti nuogi šachtininkai“, - kvatojosi dalindamasis prisiminimais V.Bareikis.

Pasak Vido Bareikio, jį maloniai nustebino tai, kad grupės nariai pasirodė esą puikūs aktoriai, nes kiekvienas sugebėjo atsipalaiduoti prieš objektyvą, todėl pavyko padaryti puikių kadrų.

Fotografuojami buvo ne tik muzikantai, bet ir jų instrumentai, jau tapę grupės įvaizdžio dalimi: trombonas bei senasis sintezatorius. Pastarojo klavišų spalvos taip pat puikiai atitiko ir albumo koncepciją - juodai balta, nes visos nuotraukos yra būtent šių spalvų.

Toks sprendimas buvo pasirinktas neatsitiktinai. Tai tiksliai atspindi grupės norą, kad viskas būtų kuo minimaliau, nes tokie yra jie patys bei jų kūryba: paprasta bei nuoširdi.

Grupė su DELFI skaitytojais sutiko pasidalinti fotosesijos užkulisiais:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.