aA
Subtiliu balsu apdovanotas jaunasis Lietuvos atlikėjas Vaidas Baumila penktadienį kokteilių ir muzikos bare „L'Amour“ pristatė savo naująją dainą. Nauju įvaizdžiu ir nauju skambesiu gyvenantis atlikėjas kūrinį „Raudonų kilimų vakarai“ dovanoja DELFI skaitytojams ir siūlo jį parsisiųsti.
Vaidas Baumila. „U-Sound“ nuotr.
https://g3.dcdn.lt/m/pc/20080915155821.Baumila.mp3 V.Baumilos daina „Raudonų kilimų vakarai“

Juokiasi pats iš savęs

„Kūrinys šiek tiek ironiškas, pašiepiantis tokį ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje vyraujantį sluoksnį – „raudonų kilimų personas“, kaip aš vadinu“, - pagrindinę dainos mintį pristatė dainininkas.

Paklaustas, ar tik jis nesišaipo pats iš savęs, juokėsi: „Taip, aišku, bet sveika. Aš būnu tarp apdainuojamų žmonių, tiesiog taip nesijaučiu“.

Pakeitęs savo prodiuserį, pradėjęs dirbti su gyvai grojančiais muzikantais, Vaidas tikina, kad šiuo metu jo gyvenime – naujas periodas.

Prie naujosios hip-hop ir r'n'b stiliaus dainos prisidėjo prodiuseris Mario Basanovas, ji buvo įrašyta kartu su Viktoru Diawara iš „Skamp“.

Jaučia vidinę brandą

Penktadienį vykusiame koncerte daug energijos buvo įdėta ne tik į garso, bet ir šviesos kokybę, šalia scenos kabėjo atlikėjo plakatai.

„Pokyčiai labiau vidiniai. Pavadinčiau tai muzikine branda. Labai džiaugiuosi, kad tobulėju kaip vokalistas, ir scenos žmogus. Kiekviena diena – savęs ieškojimas muzikoje ir kartu šis procesas yra branda. Visi nuopoliai ir pakilimai brandina mano asmenybę, žmogų, kuris, galbūt, kada nors bus viršuje. Norėčiau būti viršuje ir tuo tikiu. Siekiu geriausio. Mano tikslas – būti kokybišku, profesionaliu atlikėju. Man nereikia didelio dėmesio. Jis ateina tada, kai viską darai gerai“, - savo mintis dėstė Vaidas.

Ilgą laiką savo gerbėjus vertęs laukti naujo kūrinio, Vaidas tikisi, kad šis – išties vertas to laiko. „Nemanau, kad tokios ritmikos ir energijos kūrinys kada nors buvo sukurtas Lietuvoje. Noriu, kad žmonės išgirstų ją ir pasakytų, ką apie ją galvoja“, - šypsojosi pašnekovas, pabrėždamas, kad DELFI – puiki tam vieta.

Scenoje - individualybė

Prodiuseris ir „L'Amour“ vadovas Martynas Tyla negailėjo gerų žodžių V. Baumilai. Po koncerto penktadienį jis tikino susidaręs apie Vaidą nuomonę, jog jis iš prigimties apdovanota individualybė ant scenos.

„Vaido pasirodymas pateisino visus lūkesčius — puiki programa, nepriekaištingas atlikimas, sceninis įvaizdis, maloni ir draugiška atmosfera ant scenos. Publika svajingai klausėsi neįtikėtinai šviesių ir lengvų, bet tuo pat metu ir veržlių Vaido dainų, - pasakojo jis. - Koncertas buvo puikus, nors tai ir nepigus malonumas, organizuojant tokį kokybišką pasirodymą“.

Video reportaže – V. Baumilos naujojo kūrinio pristatymo koncertas ir užkulisiai:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.