Jis įveikė distanciją per 23 min. 38,2 sek. ir nugalėtoja tapusiai rusei Jevgenijai Bazarnovai pralaimėjo 2 min. 18 sek. Beje, Rusijos slidininkės užėmė visas tris pirmąsias vietas.

Dovilė Patackaitė užėmė 56-ąją vietą (24.38,7), o Auksė Dervinytė liko 62-a (25.05,1).

Kaip jau skelbėme, vaikinų 10 km varžybose laisvuoju stiliumi Lietuvos atstovai pasirodė kukliai. Patikslintais duomenimis, greičiausias buvęs Aleksejus Novoselskis, užėmė 55-ąją vietą (29 min. 16,8 sek.), Jevgenijus Gnidinas liko 59-as (29 min. 24,6 sek.), o Marius Venckus finišavo 77-as (30 min. 45,5 sek.). Iš viso startavo 98 sportininkai.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.