Antras po 1 minutės ir 37 sekundžių finišavo dviejų pastarųjų metų Paryžiaus-Dakaro ralio nugalėtojas prancūzas Jeanas-Louis Schlesseras (Žanas Luji Šleseras) su savo konstrukcijos bagiu. Antrąją vietą Prancūzijos lenktynininkas užima ir bendroje įskaitoje.

Trečias penktadienį liko ispanas Jose Maria Servia (Chosė Marija Servija), varuojantis J.-L. Schlessero konstrukcijos bagi. Jis nuo japono finiše atsiliko 3 minutes ir 32 sekundes:

1. Hiroshi Masuoka                    2:44:47
2. Jean-Louis Schlesser               2:46:24
3. Jose Maria Servia                  2:48:19
4. Jean-Pierre Fontenay, "Mitsubishi" 2:49:18
5. Gregoire de Mevius, "Nissan"       2:51:55

Likus dviem etapams iki ralio pabaigos, bendroje automobilių klasės įskaitoje H. Masuoka 7 minutėmis ir 28 sekundėmis lenkia J.-L. Schlesserą:

1. H. Masuoka                        67:12:46
2. J.-L. Schlesser                   67:20:14
3. Jutta Kleinschmidt, "Mitsubishi"  67:52:29
4. J. M. Servia                      68:51:44
5. Carlos Sousa, "Mitsubishi"        70:04:22

Motociklų klasėje penktadienį nugalėjo prancūzas Cyrilas Despres (Sirilas Desprė) su BMW - 2 valandos 52 minutes ir 16 sekundžių. Antroji bei trečioji vietos atiteko KTM motociklus vairuojantiems lenktynininkams - italui Giovaniui Salai (Džiovaniui Salai) ir PAR atstovui Alfie'ui Coxui (Alfiui Koksui):

1. Cyril Despres                     2:52:16
2. Giovani Sala                      2:53:07
3. Alfie Cox                         2:56:26
4. Jordi Arcarons, KTM               3:00:02
5. Jean Brucy, KTM                   3:01:12

Motociklų klasėje lyderio poziciją išsaugojo italas Fabrizio Meonis (Fabricijus Meonis), penktadienį finišavęs septintas: