Šį kartą reikėtų pagirti "Energijos" žaidėjus, kurie, pralaimėję pirmąjį kėlinį 0:2, nenuleido rankų. Antrojo kėlinio 36-ąją minutę Darius Lelėnas sušvelnino rezultatą (1:2), o 43-ąją trečiojo kėlinio sekundę komandos kapitonas Šarūnas Kuliešius išlygino rezultatą (2:2).

Vis tik ukrainiečiai, prabėgus dviem minutėms po taiklaus Vasilijaus Bobrovniko smūgio, vėl persvėrė rezultatą savo naudai (3:2). Beje, pastarasis svečių komandos žaidėjas antradienio rungtynėse pelnė du įvarčius.

"Energijos" ledo ritulininkai dar kartą išlygino rezultatą - 53-ąją minutę pasižymėjo Erikas Steponaitis.

Tačiau rungtynių pabaigoje sėkmingiau žaidė labiau patyrę lietuvių varžovai, kurie, pasak Kijevo komandos vadovų, nenusiteikė rimtai kovai. Pergalingo įvarčio (55 min.) svečių ekipoje autorius - Vladimiras Jalovikovas.

Po šios pergalės "Berkut" komanda, sužaidusi 23-ejas rungtynes, turi 39 taškus ir keturiais lenkia Gardino "Neman" ekipą, kuri antradienį net 14:2 (5:1, 5:1, 4:0) sutriuškino "HK Kiev" (Ukraina) klubą.

Elektrėnų "Energija" turi 7 taškus po 25 rungtynių ir turnyro lentelėje kartu su "HK Kiev" ekipa dalijasi aštuntąja-devintąja vietomis. Tiesa, ukrainiečiai žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

9."Energija" (Lietuva)     25  2 3 20  60:186 7

Trečiadienį "Energija" Elektrėnuose dar kartą žaidžia su lygos lyderiais - Kijevo "Berkut" ledo ritulininkais. Varžybų pradžia - 17 val. 30 minučių.