Svarbią pergalę vadovaujant naujam treneriui Igoriui Pankratjevui iškovojo vicečempionė Marijampolės „Sūduva“. Suvalkiečiai namuose žaidė su sėkmingai čempionatą pradėjusiu Klaipėdos „Atlanto“ klubu.

Uostamiesčio futbolininkai po 30-ąją minutę Bojano Mamičiaus taiklaus smūgio pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje suvalkiečiai atsakė trimis tiksliai įvarčiais ir nugalėjo 3:1. Įvarčius šeimininkams įmušė Povilas Lukšys (68 min.), Darius Maciulevičius (73 min.) bei Bobis Božinovskis (88 min.).

Pirmąją pergalę šių metų čempionate iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. Penkiomis lygiosiomis čempionatą pradėję žalgiriečiai šiandien svečiuose 2:0 nugalėjo absoliučią turnyro autsaiderę „Šilutę“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Georgijus Kalaidžijevas (67 min.) ir Audrius Veikutis (87 min. iš 11 m baudinio).

Paskutinėse turo rungtynėse susitiko čempionato lyderiai. Vilniaus „Vėtra“ savo stadione 0:1 buvo priversta pripažinti Panevėžio „Ekrano“ pranašumą. Vienintelį įvartį 22-ąją minutę į savo vartus įmušė buvęs „Ekrano“ žaidėjas Egidijus Majus.

Po pergalės V.Urbono auklėtiniai pakilo į pirmąją poziciją ir antroje pozicijoje esančią „Vėtrą“ lenkia 2 taškais.