Europos čempionės titulą jau penktadienį užsitikrino kita ukrainietė Katerina Lahno (2479), surinkusi 8,5 taško iš 11 galimų. Po jos išsirikiavusios šešios šachmatininkės, kurios surinko po 8 taškus, dėl Senojo žemyno pirmenybių medalių kovojo papildomame turnyre. V. Čmilytė po 11 ratų buvo ketvirta.

Papildomo turnyro pirmajame rate V. Čmilytė 1,5-0,5 įveikė Graikijos atstovę Yeleną Dembo (2429), antrajame 2-1 nugalėjo ukrainietę Nataliją Žukovą (2450), o lemiamoje serijoje privertė pasiduoti A. Ušeniną.

Kita lietuvė - Živilė Šarakauskienė (2198), surinkusi 4 taškus, liko 134-a, o Anglijai atstovaujanti lietuvė Dagnė Čiukšytė (2380) su 6 taškais užėmė 57-ąją vietą.

Ten pat vykusiame Europos vyrų šachmatų čempionate Šarūnas Šulskis (2555, 6 tšk.) užėmė 111-ąją, Emilis Pileckis (2403, 5,5 tšk.) - 169-ąją, Mindaugas Beinoras (2339, 5,5 tšk.) - 178-ąją, Algimantas Butnorius (2442, 5 tšk.) - 214-ąją, o Gediminas Šarakauskas (2449, 4,5 tšk.) - 240-ąją vietas.

Nugalėjo Olandijos atstovas Sergejus Tiviakovas (2634), surinkęs 8,5 taško iš 11 galimų.

Pirmenybėse dalyvavo 159 moterys ir 337 vyrai.