aA
„P.S.G.“ klubas praras galimybę apginti šiais metais iškovotą Prancūzijos lygos taurės titulą - ekipa diskvalifikuota iš kito sezono kovų. „P.S.G“ klubas buvo diskvalifikuotas dėl finalinėse rungtynėse prieš „Lens“ ekipą tribūnose išskleisto nepagarbaus plakato, nukreipto prieš varžovų iš Šiaurės Prancūzijos sirgalius.
Futbolas, kamuolys, stadionas
© Reuters/Scanpix
„Pedofilai, bedarbiai, gimę iš tėvų giminaičių: sveiki atvykę į Ch‘tis (aut. past. - taip vadinami šiaurės rytų Prancūzijos gyventojai) namus“,- buvo užrašyta plakate.

Rungtynes stebėjęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy įsakė tuoj pat nuimti šį plakatą, tačiau tai neišgelbėjo „P.S.G.“ nuo bausmės.

Iš pradžių buvo svarstoma galimybė iš „P.S.G.“ klubo, atsidūrusio ties iškritimo iš „Ligue 1“ riba, atimti taškų, tačiau Prancūzijos profesionalų futbolo lyga (LFP) diskvalifikavo komandą iš kitų metų Prancūzijos lygos taurės.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.