Rungtynės prasidėjo 6 kauniečių taškais be atsako, tačiau netrukus aikštės šeimininkai išlygino rezultatą. Vėliau vyko lygi kova, o ketvirtį užbaigė taiklūs Vytenio Čižausko ir Tautvydo Šležo dvitaškiai - 21:18.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai netruko įgyti dviženklę persvarą - 32:22. Vėliau žalgiriečių tiek puolimas, tiek gynyba tarsi sustojo.

2:10 pralaimėta atkarpa ir techninė pražanga lyderiui Donatui Motiejūnui - 34:32. Ketvirtį užbaigė V. Čižauskas, kuris įmetė dvitaškį, o vėliau dar spėjo perimti kamuolį ir pataikyti vieną baudą iš dviejų - 44:38.

Trečiajame kėlinyje lietuviams buvo skirta daug pražangų puolime, bet skirtumas išliko tas pats - 60:54.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, kauniečiai turėjo dviženklę persvarą - 72:60, o netrukus jie jau pirmavo triuškinančiu skirtumu - 79:61.

Mūsiškiai nugalėjo varžovus triuškinančia persvara 92:66.

Nesulaikomas "Žalgirio" gretose buvo D. Motiejūnas pelnęs net 28 taškus (2-tšk. 9/13, 1-tšk. 10/11), atkovojęs 8 kamuolius ir blokavęs 2 metimus.

Vytenis Čižauskas (2-tšk. 6/10) ir Matas Sapiega (3-tšk. 4/6) įmetė po 14 taškų, Donatas Gudeliauskas 11, estas Siim Sander Vene 11, Tautvydas Šležas 7 (10 atk. kam.), Deividas Girdvila 2, o Karolis Mikuličius 1 tašką.

"Real" klube išssikyrė du juodkalniečiai - Nikola Mirotičius pelnė 15, o Nikola Rakocevičius 14 taškų.

Kitose šios grupės rungtynėse Belgrado FMP sutriuškino Tel Avivo "Maccabi" - 95:68.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.