Avramo Granto treniruojama „Chelsea“ trečiadienį namų „Stamford Bridge“ aikštėje po atkaklios kovos per pratęsimą 3:2 (1:0; 1:1) palaužė „Liverpool“ futbolininkus ir tapo antrąja finalininke.

Aikštės šeimininkus 33-ąją minutę į priekį išvedė Didier Drogba. „Liverpool“ vartininkas Pepe Reina atrėmė pirmąjį Salomono Kalou mėginimą pelnyti įvartį, tačiau prie kamuolio pirmasis suskubo Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjas, kuris neatremiamu smūgiu išvedė londoniečius į priekį.

Rezultatą 65-ąją minutę išlygino Liverpulio ekipos ispanas Fernando Torresas.

Per likusį mačo laiką komandoms nepavyko pasižymėti ir, kadangi pirmosios rungtynės Liverpulyje baigėsi lygiosiomis 1:1, buvo žaidžiamas pratęsimas.

Per pridėtą laiką „Chelsea“ greitai pasiuntė varžovus į nokautą. 98-ąją minutę Michaelis Ballackas buvo pargriautas baudos aikštėje ir 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas, o 105-ąją minutę dar vieną ataką tiksliai užbaigė D. Drogba.

Susitikimo pabaigoje (117 min.) rezultatą tiksliu smūgiu iš maždaug 28 metrų sušvelnino Ryanas Babelis, tačiau per likusį laiką „Liverpool“ nesugebėjo suregzti jokios pavojingos atakos ir pergalę šventė „Chelsea“ futbolininkai.

„Manchester United“ į finalą iškopė antradienį, namie 1:0 palaužusi „Barcelona“ ir laimėjusi pusfinalį tokiu pačiu bendru rezultatu.

Finalinis susitikimas gegužės 21-ą dieną bus žaidžiamas Maskvoje.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.