Pirmieji į finalą užtikrintai žengė kauniečiai, trečiadienio susitikime išvykoje 5:1 (2:1) sutriuškinę Panevėžio „Ekraną“.

Aikštės šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 13-ąją min. pasižymėjo Egidijus Varnas. Tačiau vėliau sekė Rafaelio Ledesmos benefisas. Vienintelį pirmojo susitikimo Kaune įvartį pelnęs žaidėjas šįkart pasižymėjo net tris sykius - 31-ąją, 43-ąją ir 54-ąją minutėmis.

Panevėžiečius į nokautą pasiuntė 75-ąją minutę Mindaugo Grigalevičiaus atliktas tikslus smūgis, po kurio „Ekrano“ sirgaliai ėmė skirstytis iš stadiono. 88-ąją mačo minutę „Ekrano“ triuškinimą baigė po keitimo aikštėje pasirodęs Edinas Pehličius, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

Vėlia prasidėjusiame mače „Vėtra“ namuose 3:0 (2:0) antrą kartą nugalėjo „Šiaulius“. Nugalėtojams pirmuosius įvarčius per trumpą tarpsnį pelnė Darvydas Šernas (23 min.) ir Dejanas Milošeskis (27 min.), o įpusėjus antrąjam kėliniui varžovų „mušimą“ užbaigė Vitalis Stankevičius (70 min.).

Pirmąjį mačą Šiauliuose 1:0 laimėjo taip pat laimėjo sostinės komanda.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.