Miuncheno ekipa turėtų dideliais skirtumais pralaimėti likusias runtynes, o "Schalke" arba "Werder" laimėti keturis paskutiniuosius mačus ir tai padaryti triuškinančiais rezultatais. Primename, jog dviem klubam surinkus lygų taškų skaičių, aukštesnė vieta atitenka geresnį įvarčių santykį turinčiai ekipai.

Po nesėkmingų rungtynių UEFA taurės pusfinalyje, sekmadienį "Bayern" pademonstravo puikų žaidimą ir namuose 4:1 sutriuškino praėjusių metų Vokietijos čempionę "Stuttgart".

Šeimininkai atsidūrė priekyje jau po aštuonių minučių, kai įvartį iš arti pelnė gynėjo klaida pasinaudojęs Luca Toni. Svečiai netrukus atstatė lygybę: po Antonio da Silvos baudos smūgio kamuolys lietė varžovų žaidėją ir atsidūrė vartų tinkle.

Po pertraukos Marko van Bommelio baudos smūgis išvedė "Bayern" į priekį, o kiek vėliau aikštėje pasirodęs Franckas Ribery galutinai pribaigė varžovus, įmušdamas dar du įvarčius: 75-ąją minutę prancūzas nuostabiu smūgiu iš krašto pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, o dar po minutės įsiveržęs į baudos aikštelę vienu judesiu išmaudė du gynėjus ir pelnė ketvirtąjį klubo įvartį.

Sekmadienio rezultatai:

"Bayer" 2 - 2 "Wolfsburg"

13' [0 - 1] Edin Dzeko

33' [1 - 1] Theofanis Gekas

43' [1 - 2] Makoto Hasebe

73' [2 - 2] Ricardo Costa

"Bayern" 4 - 1 "Stuttgart"

9' [1 - 0] Luca Toni

19' [1 - 1] Antonio da Silva

55' [2 - 1] Mark van Bommel

75' [3 - 1] Franck Ribery

76' [4 - 1] Franck Ribery

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)