Vienintelį rungtynių įvartį 74-ąją minutę, sužaidęs sienele su Jasonu Robertsu, pelnė puolėjas Roque Santa Cruzas. Tai buvo jau 21-asis tikslus paragvajiečio smūgis šį sezoną.

Kitame mače Liverpulio "Everton" ir Birmingemo "Aston Villa" išsiskyrė taikiai 2:2.

Šeimininkai į priekį įsiveržė antrojo kėlinio pradžioje, kai po rikošeto pasižymėjo Philipas Neville'as. Tikrą įvarčių fiestą 80-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pradėjo "Aston Villa" puolėjas Gabrielis Agbonlahoras, bet į tai "Everton" tuoj pat atsakė Jospeho Yobo šūviu, nestabdant kamuolio, po Lee Carsley perdavimo iš krašto.

Visgi paskutinis žodis jau kitos atakos metu priklausė Birmingemo ekipos norvegui Johnui Carew, kuris tradiciškai galva atstatė pusiausvyrą, išsilaikiusią iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

"Portsmouth" 0 - 1 "Blackburn"

74' [0 - 1] Roque Santa Cruz

Liverpulio "Everton" 2 - 2 Birmingemo "Aston Villa"

55' [1 - 0] Philip Neville

80' [1 - 1] Gabriel Agbonlahor

84' [2 - 1] Joseph Yobo

85' [2 - 2] John Carew

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)