Į paskutinę turnyro lentelės vietą mūsiškiai dabar nukristų tik šeštadienį paskutiniame mače pralaimėję kroatams ir sulaukę sunkiai tikėtinos estų pergalės prieš japonus. Tuo metu Estijos komandos šansai likti šešta ir iškristi į II divizioną - patys realiausi.

Lietuvius į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Mindaugas Kieras (18:41 min.), o antrajame skirtumą padvigubino Darius Lelėnas (22:00), tačiau estams pavyko rezultatą sušvelninti. Aikštėje dėl pašalinimų likus tik trims Lietuvos ledo ritulininkams smūgiu po rikošeto įvartį pelnė Maksimas Ivanovas (38:00).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinės pranašumą įtvirtino Dalius Vaiciukevičius (44:08), o estus mačo pabaigoje „pribaigė“ Egidijus Bauba (59:47).

Įdomu, jog estai į vartus smūgiavo 37, o Lietuvos ledo ritulininkai - 24 kartus.

Kitose penktadienio rungtynėse Vengrijos rinktinė 3:0 nugalėjo Kroatiją, o paskutiniame dienos mače japonai žais su ukrainiečiais.

Paskutiniame mače su Kroatijos rinktine lietuviai žais šeštadienį, 7 val. ryto Lietuvos laiku.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)