Rungtynės Petrovsko parke tarp Maskvos klubų „Dinamo“ ir „Spartak“ tapo šio turo puošmena. Tris kartus iš eilės „Dinamo“ pirmavo, du kartus „spartakiečiai“ buvo išlyginę rezultatą. Vis dėlto aikštės šeimininkai, visą antrąjį kėlinį turėję kiekybinę persvarą, sugebėjo išplėšti pergalę.

Jau trečiajame ture iš eilės pergalės džiaugsmo negali patirti čempionų titulą ginantis Sankt Peterburgo „Zenit“. Šį kartą Dicko Advocaato vedami šeimininkai namuose 1:1 sužaidė su Samaros „Krylja Sovetov“.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo kita sostinės komanda „Lokomotiv“, kuri 2:0 nugalėjo naujokus Grozno „Terek“ futbolininkus.

Sekmadienio rungtynių statistika:

Vladivostoko „Luč-Energia“ 0 – 0 Ramenskojės „Saturn“

Edgaras Česnauskis („Saturn“) rungtyniavo iki 83 minutės.

Ignas Dedura („Spartak“) žaidė visas rungtynes;

Žydrūnas Karčemarskas („Dinamo“) liko tarp atsarginių, Arūnas Klimavičius („Dinamo“) žaidė nuo 69-osios minutės.

Maskvos „Lokomotiv“ 2 – 0 Grozno „Terek“

33‘ [1 – 0] Razvan Kochish

37‘ [2 – 0] Dmitrij Torbinskij.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)