82-ąją minutę smūgiu galva trisdešimtąjį savo įvartį debiutiniame sezone vilkėdamas "Liverpool" marškinėlius pelnė ispanas Fernando Torresas, o jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo ukrainietis Andrejus Voroninas.

Tiesa, "Blackburn" pavyko sušvelninti rezultatą, kai puikų įvartį nestabdydmas kamuolio įmušė Roque Santa Cruzas.

Sekmadienio vakaro rungtynėse čempionato lyderiai "Manchester United" klubas namuose 2:1 įveikė Londono "Arsenal" ekipą.

"Kanonieriai" pirmavo 48-ąją minutę Emmanuelio Adebayoro pelnyto įvarčio.

"United" portugalas Cristiano Ronaldo 54-ąją minutę iš 11 metrų baudinio išlygino santykį, o Owenas Hargreavesas 72-ąją minutę įmušė ir pergalingą įvartį.

Šiurkščiai vykusiame mače geltonas korteles gavo 6 "Arsenal" klubo žaidėjai: Robinas van Persie (38'), Williamas Gallas (52'), Jensas Lehmannas (53'), Aleksandras Hlebas (56'), E. Adebayoras (63') ir Justinas Hoyte (90') ir 2 "United" futbolininkai - Wesas Brownas (15') ir Michaelas Carrickas (59').

Statistika:

"Liverpool" 3 - 1 "Blackburn"

60' [1 - 0] Steven Gerrard

82' [2 - 0] Fernando Torres

90' [3 - 0] Andrey Voronin

90' [3 - 1] Roque Santa Cruz

"Manchester United" 2-1 Londono "Arsenal"

48' Emmanuel Adebayor [0 - 1]

54' Cristiano Ronaldo (11 m) [1 - 1]

72' Owenas Hargreavesas [2 - 1]