Beje, vidurio puolėja L. Jackson dar atkovojo ir 12 kamuolių.

UGMK ekipoje rezultatyviausiai žaidė buvusi Vilniaus TEO vidurio puolėja Jelena Levčenka. Ji pelnė 15 taškų. Baltarusė dar atkovojo 7 kamuolius. Asjha Jones ir Kristi Harrower surinko po 9 taškus.

"Spartak" finale sekmadienį susitiks su Brno "Gambrinus" (Čekija) krepšininkėmis.

Antrajame pusfinalyje penktadienį "Gambrinus" po pratęsimo 90:81 (13:27, 21:15, 16:19, 27:16; 13:4) įveikė Buržo "Bourges Basket" (Prancūzija) krepšininkes.

Nugalėtojoms Zuzana Žirkova pelnė 28, Eva Vitečkova - 17 taškų, o Janos Veselos sąskaitoje - 12 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Buržo ekipoje pasižymėjo Belinda Snell. Ji surinko 29 taškus (tritaškiai - 7/11), Celine Dumerc įmetė 15 taškų, o Sonjos Kiretos sąskaitoje - 14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Antrojo kėlinio pradžioje Buržo komanda pirmavo 17 taškų skirtumu - 32:15, po dviejų kėlinių - 42:34, o po trijų - 61:50.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 42 sek., Prancūzijos klubas dar pirmavo 75:70. Tačiau po to E. Vitečkova pataikė tritaškį bei dvitaškį ir išlygino rezultatą - 75:75.

Vėliau S. Kireta įmetė abu baudos metimus, vėl išvesdama Buržo komandą į priekį 77:75. Iki sirenos likus 5 sek., dvi baudas metė Hana Machova ir jos ranka nesudrebėjo - pratęsimas.

Per pratęsimą Buržo komanda atrodė palūžusi, o Čekijos ekipa, palaikoma savo gerbėjų, tvirtai žengė link pergalės.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.