Ji surinko 6 taškus iš 7 galimų.

Šiaulių sporto mokyklos “Dubysa” atstovė Gintarė Paulauskaitė liko antra, o trečiąją vietą užėmė Panevėžio KKSC auklėtinė Agnė Balčaitė.

Jaunių (vaikinų iki 18 m.) čempionate nugalėjo Šiaulių sporto mokyklos “Dubysa” auklėtinis Matas Narmontas (tren. Raimondas Narmontas, 6,5 tšk. iš 7 galimų). Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Kauno JSO atstovai Domantas Klimčiauskas ir Povilas Tvarijonas.

Jaunių (merginų iki 16 m.) čempionate po 6 taškus iš 7 galimų pelnė Ieva Žalimaitė ir Dominyka Batkovskytė. Papildomi rodikliai pirmąją vietą lėmė Plungės sporto mokyklos atstovei I. Žalimaitei (tren. Genovaitė Žalimienė). Trečiąją vietą šioje amžiaus grupėje užėmė vilnietė Violeta Vilčinskaja.

Jaunių (vaikinų iki 16 m.) nugalėjo Plungės sporto mokyklos auklėtinis Vaidas Šetkauskas (trenerė G. Žalimienė, 7,5 taško iš 9 galimų). Vilnietis Algirdas Tiuninas iškovojo antrąją vietą, o trečioji vieta atiteko šiauliečiui Vincui Raliui.

Jaunučių (mergaičių iki 14 m.) čempione tapo Vilniaus šachmatų ir šaškių mokyklos auklėtinė Ivona Misiuk (tren. Rišardas Fichmanas, 6 taškai iš 7 galimų). Giedrė Vanagaitė ir biržietė Gabrielė Zybartaitė atitinkamai pasidalino antrąją ir trečiąją vietas.

Jaunučių (berniukų iki 14 m.) pirmenybėse pirmąją - trečiąją vietas pasidalino Šiaulių sporto mokyklos auklėtinis Rokas Klabis (tren. Viktoras Čmilis), Kauno JSO auklėtinis Tomas Laurušas (tren. K. Kaunas) ir Plungės sporto mokyklos atstovas Gytis Vaičekauskas (tren. G. Žalimienė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.