Po kelių nerezultatyvių atakų taškų sąskaitą taikliu metimu iš po krepšio atidarė Mamadou N‘Diaye. Netrukus žalgiriečių gretose pasižymėjo Jonas Mačiulis ir Goranas Jurakas, kiekvienas surinkęs po 6 taškus. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 14:3, bet gera rungtynių pradžia dar nereiškė, kad visas darbas jau yra atliktas. Šeimininkai kelių minučių „sausą“ atkarpą pralaimėjo 0:9 ir leido „Aisčių-Atleto“ krepšininkams priartėti bei vėliau išlyginti rezultatą (19:19).

Antrajame kėlinyje Marko Popovičius dviem tritaškiais atgaivino „Žalgirio“ komandą (29:23), tačiau įpusėjus ketvirčiui svečiai vėl pasivijo LKL čempionus – 33:33. Tada žalgiriečiai susiėmė gynyboje ir šiek tiek atitrūko nuo varžovų – 43:35. Šios atkarpos metu sėkmingai rungtyniavo M.N‘Diaye, po savo krepšiu susirinkęs visus atšokusius kamuolius bei puolime pelnęs 5 taškus.

Dar porą minučių lygiai su varžovais pažaidę žalgiriečiai po didžiosios pertraukos nutarė nebejuokauti. Trečiojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ pelnė 13 taškų be atsako ir nutolo 60:44. Atkarpos metu vėl puikiai žaidė M.N‘Diaye, įmetęs 7 taškus iš eilės. Gynyboje svečius pora blokų „apdovanojo“ Mantas Kalnietis bei Damiras Markota. To rezultatas – per trečiąjį kėlinį praleisti tik 8 taškai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje D.Markota porą kartų ryžtingai prasiveržė po krepšiu ir išprovokavo varžovų pražangas, po kurių realizavo visus 4 baudų metimus, o netrukus Artūras Milaknis tritaškiu padidino skirtumą iki 20 taškų (69:49). Per likusį rungtynių laiką aikštelėje šeimininkavo M.Kalniečio ir Pauliaus Jankūno duetas. Pirmasis žaidėjas per ketvirtį surinko 10 taškų ir dalino rezultatyvius perdavimus komandos draugams. P.Jankūnas mačo pabaigoje pelnė 9 taškus ir net dviem įspūdingais blokais vienos atakos metu pradžiugino žalgiriečių gerbėjus. Galutinė „Žalgirio“ pergalė – rezultatu 97:75.

„Žalgiris“: M.N‘Diaye 19 (14 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blk., 7 kld.), J.Mačiulis 14, M.Kalnietis 13 (11 rez. perd., 6 atk. kam.), D.Markota 12 (6 atk. kam., 2 blk.), M.Popovičius 12, P.Jankūnas 11 (3 blk.), G.Jurakas 8 (4. rez. perd.), A.Milaknis 6, M.Brownas 2.

„Aisčiai-Atletas“: T.Barštys 16, G.Vileita 13, V.Šumskis 12, A.Vasiliauskas 9, V.Dabkus 9.