Rungtynėse svečiai pralaimėjo tris kėlinius, o ketvirtąjį laimėjo 11 taškų skirtumu.

Trečiojo kėlinio pabaigoje "Trail Blazers" krepšininkai nuo varžovų buvo atsilikę 10 taškų skirtumu (61:71). Portlendo komanda labai sėkmingai sužaidė dvi rungtynių atkarpas - trečiojo kėlinio pabaigoje (8:1) bei ketvirtojo pradžioje (10:3).

"Trail Blazers" klubui NBA pirmenybėse tai buvo aštuntoji pergalė iš eilės. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 1000-ąsias reguliariojo sezono rungtynes žaidęs Scottie Pippenas (Skotis Pipenas). Jis pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.

21 tašką į "Celtics" krepšį įmetė Damonas Stoudamire'as (Deimonas Studamajeris), 17 - Steve'as Smithas (Stivas Smitas), 15 - Rasheedas Wallace'as (Rašidas Volisas), 11 - Dale'as Davisas (Deilas Deivisas).

Šeimininkų ekipoje kaip vyriausiasis treneris debiutavo Jimas O'Brienas (Džimas O'Brajenas), pakeitęs šias pareigas ėjusį Ricką Pitino (Riką Pitiną). Rezultatyviausiai žaidė Paulas Pierce'as (Polas Pyrsas, 25 tšk.) ir Antoine'as Walkeris (Antuanas Volkeris, 17 taškų).

Septynioliktą pergalę trisdešimt antrose sezono rungtynėse pirmadienį iškovojo Klivlendo "Cavaliers" krepšininkai, kurių gretose dėl traumos nerungtyniauja Žydrūnas Ilgauskas. Pirmadienį namuose Klivlendo ekipa 92:90 (25:20, 24:24, 29:25, 14:21) įveikė Niū Džersio "Nets" klubą.

22 taškus nugalėtojams pelnė Lamondas Murray (Lamondas Miurėjus), 15 - Chrisas Gatlingas (Krisas Gatlingas), 14 - Robertas Trayloras (Robertas Treiloras). Svečių gretose pasižymėjo Stephonas Marbury (Stefonas Marberis, 27 tšk.) ir Keithas Van Hornas (Keitas Van Hornas, 17 taškų).

Kitų pirmadienio NBA rungtynių rezultatai:

Majamio "Heat" - "Golden State Warriors" 88:78 Čikagos "Bulls" - Dalaso "Mavericks" 91:104 Los Andželo "Clippers" - Indianos "Pacers" 82:85 Sakramento "Kings" - Minesotos "Timberwolves" 100:97