"Man didžiulė garbė tapti didžiausią prestižą turinčio prizo, kurį iki šiol laimėjo ne viena Švedijos futbolo žvaigždė, savininku",- šalies televizijos kanalui TV4 tvirtino 25 metų futbolininkas.

Praėjusiame sezone "Arsenal" ne tik laimėjo Anglijos čempionatą, bet ir iškovojo futbolo asociacijos (FA) taurę. F.Ljungbergas šiuose dviejuose turnyruose Londono klubui pelnė 17 įvarčių.

Pasaulio futbolo čempionate Pietų Korėjoje ir Japonijoje F.Ljungbergas Švedijos rinktinei atstovavo mačuose prieš Angliją bei Nigeriją. Rungtynes su Argentina (1:1) ir Senegalu (1:2) jam teko praleisti dėl traumos.