"Lightning" komanda praėjusią savaitę laimėjo visas trejas rungtynes, o N.Chabibulinas per šiuos mačus į savuosius vartus vidutiniškai praleido po 1,63 įvarčio bei atrėmė 95 procentus varžovų metimų.

Tampa Bay ledo ritulininkai vienodais rezultatais 4:2 nugalėjo Fynikso "Coyotes" ir San Chosė "Sharks" bei 2:1 per pratęsimą įveikė Karolinos "Hurricanes" komandą.

29 metų rusas N.Chabibulinas šiame sezone per 17 rungtynių į savuosius vartus vidutiniškai praleido po 2,26 įvarčio bei atrėmė 91,2 procentus varžovų smūgių.

Tarp visų lygos vartininkų jis pirmauja pagal iškovotas pergales (11) bei yra antras pagal žaistą rungtynių laiką NHL mačuose (1037 minutės).

Be "Lightning" komandos vartininko, į geriausio savaitės žaidėjo titulą pretendavo Vankuverio "Canucks" puolėjas Brendanas Morrisonas (3 įvarčiai ir 3 rezultatyvūs perdavimai), Dalaso "Stars" vartininkas Marty Turco ir Otavos "Senators" puolėjas Toddas White`as (4 įvarčiai ir 2 perdavimai).