Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo 19:15, o prieš ilgąją pertrauką turėjo septynių taškų pranašumą 38:31. Trečiajame ketvirtyje Ukrainos komanda persvėrė rezultatą 48:44, tačiau prieš lemiamą ketvirtį Rygos krepšininkai susigrąžino dviejų taškų persvarą 53:51. Ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo 13:3 ir išplėšė pergalę.

"ASK Riga" komandoje rezultatyviausiai žaidė Dwayne'as Broylesas ir Curtisas Millage'as, pelnę po 18 taškų. Raitis Grafas pridėjo 11 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Penktąją pergalę iškovojusiai Kijevo ekipai Marcusas Faisonas pelnė 21 tašką, Poohas Jeteras ir Arturas Drozdovas (8 atkovoti kamuoliai) įmetė po 20 taškų, Manučaro Markoišvilio sąskaitoje - 10 taškų.

Pirmajame rate Rygos klubas svečiuose taip pat pralaimėjo 67:79.

"ASK Riga" (2 pergalės/5 pralaimėjimai) grupėje užima penktąją poziciją. "BC Kyiv" (5/2) su Sofijos "Lukoil Academic" (Bulgarija) dalijasi 1-2 vietas.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.