aA
Klaipėdos "Neptūnas" sulaukė dar vienos paramos iš už Atlanto. Trečiadienį į uostamiestį atvyko amerikietis treneris Deanas Murray, konsultuosiantis klaipėdiečius krepšininkus iki pat sezono pabaigos.
Pirmą kartą atvykęs į Europą amerikietis, kaip praneša ELTA, Klaipėdos ekipai talkins individualiai dirbdamas su vidurio ir sunkiaisiais krašto puolėjais. Anksčiau D.Murray yra dirbęs su JAV studentų lygos (NCAA) krepšininkais, buvo seminarų krepšinio specialistams vadovas. Šią veiklą amerikietis ketina pratęsti ir Klaipėdoje, kurią pasirinko dėl to, kad ji, anot jo, žinoma kaip "Lietuvos talentų kalvė".

Klaipėdos "Neptūno" krepšinio komandos vyriausiasis treneris Grigorijus Pancerovas spaudos konferencijoje teigė, kad naujasis pagalbininkas nesikiš į ekipos žaidimą bei taktiką. Iš Amerikos atvykęs treneris uostamiesčio klaipėdiečiams nekainuos nė lito, nes tai - vieno iš "Neptūno" dalininkų indėlis į šios sporto šakos plėtojimą uostamiestyje. Beje, šiuo metu traumą besigydantis vidurio puolėjas iš JAV Kipas Kristiansonas į Klaipėdą atvyko taip pat padedant komandos dalininkui.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.