Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 1:1. Įvarčius D.Britanijos komandai pelnė Stephenas Murphy (šešioliktąją kelinio minutę), o Estijos, iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei 2 min. – Andrejus Šeštakovas.

Antrajame kėlinyje pirmieji varžovų vartus sėkmingai atakavo britai ir Andrew Moffat persvėrė rungtynių rezultatą savo komandos naudai.

Tačiau Estijos komanda nepasidavė ir netrukus Aleksanderis Kalju rezultatą išlygino. Jam įkandin sekė Britanijos komandos gynėjas Richardas Thorntonas antrajame kėlinyje rezultatą vėl persvėręs savo komandos naudai.

Trečiajame kėlinyje Britanijos rinktinė padidino persvarą ir nugalėjo rezultatu 4:2. Ketvirtąjį įvartį pelnė Michaelas Walesas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.