Be kelių pegrindinių futbolininkų turėjusi verstis „Celtic“ vienuolikė mače prieš „Aberdeen“ neturėjo didelių problemų ir jau 12 minutę įsiveržė į priekį pasižymėjus Janui Vennegoorui of Hesselinkui. Šeimininkai toliau nemažino apsukų bei netrukus padvigubino savo pranašumą, kuomet 26 minutę Aidenas McGeady puikiu smūgiu iš dvidešimt penkių metrų nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Prieš pat didžiąją pertrauką „Aberdeen“ turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau po baudos smūgio rikošetu nuo Johno Kennedy galvos atsimušęs kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Antrajam kėliniui prasidėjus „keltai“ labai greitai išsprendė visus galimus rūpesčius, kai 49 minutę trečiąjį įvartį pelnė Scottas McDonaldas. Tiesa, vėliau svečiai buvo sušvelninę rezultatą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę bei įvarčio neužskaitė.

Kitas mačas tarp turnyrinės lentelės kaimynų „Hibernian“ ir „Dundee United“ baigėsi taikiai, po to, kai pirmieji parodė ypatingą ryžtą ir sugebėjo dramatiškai išplėšti lygiąsias.

Pirmajame kėlinyje atakos ritosi bangomis į vienus ir į kitus vartus, tačiau įvarčių dėka darniai žaidusių gynėjų ir vartininkų pelnyta nebuvo. Svarbiausi rungtynių įvykiai vyko antrajame kėlinyje, kai per šešiolika minučių krito visi keturi šių rungtynių įvarčiai.

Iš pradžių Davidas Robertsonas privertė griebtis šeimininkų sirgalius už galvų, kai pelnė du įvarčius per aštuonias minutes. 66 bei 74 minutėmis jis pasižymėjo dviem kone identiškais smūgiais iš 9 metrų. Atrodė, jog „Dundee United“ pavyks atitrūkti turnyrinėje lentelėje, tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Jau po trijų minučių Abdessalamas Benjellounas puikiu ir tiksliu bandymu iš keturiolikos metrų atgaivino „Hibernian“ viltis.

Būtent tai suteikė „žaliesiems“ papildomos energijos, kuri padėjo pasiekti ir išlyginamąjį įvartį - 82 minutę Seanas Dillonas prasižengė baudos aikštelėje bei buvo teisėjo 'apdovanotas' raudona kortele. Prie vienuolikos metrų žymos stojęs Mickaelas Antoine-Curieras nesudvejojo ir tiksliu smūgiu atstatė pusiausvyrą, išsilaikiusią iki finalinio teisėjo švilpuko.

Tuo tarpu „Rangers“ ir „Falkirk“ rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. Svečiai kontroliavo įvykių eigą ir neleido pagalvoti apie pergalę apatinėje lentelės dalyje esančiai varžovų ekipai.

Pirmąjį įvartį 20 minutę smūgiu galva „įkalė“ Carlosas Cuellaras. „Rangers“ ir toliau neskubėdami kūrė atakas, bet įmušti dar kartą pirmajame kėlinį jiems nepavyko. Antroje mačo dalyje jau 55 minutę Jeanas Claude'as Darcheville'is padvigubino persvarą, bet po kelių minučių nedažno šeimininkų antpuolio metu krito įvartis ir į vienų šio sezono lyderių vartus.

Po keitimo pasirodęs Pedro Moutinho įpūtė jėgų komandos draugams, pasižymėdamas 62 minutę.

Sėkmės įkvėpti „Falkirk“ futbolininkai puolė lyginti rezultatą, bet „Rangers“ gynyba veikė be priekaištų, o 90 minutę pasinaudojęs varžovų klaida įtvirtino „Rangers“ puolėjas Krisas Boydas.

Autsaiderių mače tarp „Inverness CT“ ir „St Mirren“ minimalia persvara pergalę šventė šeimininkai. Jau 6 minutę Donas Cowie pelnė pirmąjį ir, kaip paaiškėjo vėliau, vienintelį šių rungtynių įvartį.

Po šio epizodo žaidimas tapo apylygis ir nei vieniems, nei kitiems nepavyko pakeisti rezultato. Pradėjus virti aistroms 78 minutę, gavęs antrą geltoną kortelę, iš aikštės buvo išvytas Willas Hainingas. Nepaisant svečių bandymų išlyginti rezultatą „Inverness CT“ pavyko pelnyti dar tris taip reikalingus taškus sezoną.

Rungtynėse tarp „Kilmarnock“ ir „Motherwell“ visas 90 minučių dominavo svečiai, tačiau dėl prastų oro sąlygų jiems vis pritrūkdavo tikslumo užbaigiant atakas. Pirmajame kėlinyje aikštėje šėlo Rossas McCormackas, puikiais reidais draskęs šeimininkų gynybą.

Vis dėlto pirmasis įvartis krito tik po didžiosios pertraukos, kai pasižymėjo Philas O‘Donnellas. Jo smūgiuotas kamuolys, atsimušęs rikošetu į „Kilmarnock“ gynėją, įlėkė į vartus. Vėliau abi komandos turėjo keletą progų, tačiau rungtynės taip ir baigėsi minimalia „Motherwell“ pergale.

Rezultatai

„Celtic“ 3 – 0 “Aberdeen”

14` [1 – 0] Jan Vennegoor Hesselink

27` [2 – 0] Aiden McGeady

49` [3 – 0] Scott McDonald

“Falkirk” 1 – 3 “Rangers”

20` [0 – 1] Carlos Cuellar

55` [0 – 2] Jean Claude Darcheville

62` [1 – 2] Pedro Moutinho

90` [1 – 3] Kris Boyd

“Hibernian” 2 – 2 “Dundee United”

66` [0 – 1] David Robertson

74` [0 – 2] David Robertson

77` [1 – 2] Abdessalam Benjelloun

82` [2 – 2] Mickael Antoine Currier (11m.)

80` Seanas Dillonas (“Dundee United”) pašalintas iš aikštės.

„Inverness CT“ 1 – 0 “St Mirren”

6` [1 – 0] Dean Cowie

78` Willas Hainingas (“St Mirren”) išvytas iš aikštės.

„Kilmarnock“ 0 – 1 “Motherwell”

45` [0 – 1] Phil O`Donnell