Svečiai tragiškai sužaidė trečią ketvirtį, kuriame pelnė vos 6 taškus, tačiau vėliau vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas.

"Unicaja" gretose nerungtyniavo traumą patyręs vienas komandos lyderių Marcusas Haislipas. Kaip jau rašėme, amerikietis gali praleisti ir ateinančią savaitę vyksiančią dvikovą su "Lietuvos rytu", kuris kaip ir "Unicaja" yra iškovojęs keturias pergales per penkis susitikimus.

"Le Mans": Nebojša Bogavacas 18 taškų, Yannickas Bokolo 14 (7 rez. perd.), Nicolas Batumas 12, Samas Clancy 11 (6 atk. kam.).

"Unicaja": Germanas Gabrielis ir Danielis Santiago (7 atk. kam.) po 14, Bojanas Popovičius 13, Berni Rodriguezas 11.

Kitose B grupės rungtynėse susitiko dvi lietuviškos ekipos: Salonikų "Aris" (Graikija) su Simonu Serapinu ir Mindaugo Katelyno Milano "Armani Jeans" (Italija). Pergalę rezultatu 77:70 (26:11, 15:24, 21:19, 15:16) šventė svečiuose žaidė italai.

Mindaugas Katelynas per 2 aikštėje praleistas minutes nė karto nemetė į krepšį, du kartus suklydo bei surinko -2 naudingumo balus.

Kur kas sėkmingiau už M. Katelyną Salonikų ekipoje rungtyniavo Simonas Serapinas, per 21 aikštėje praleistą minutę pelnęs 11 taškų (3/7 tritaškių), atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 11 naudingumo balų.

"Aris": Bracey Wrightas ir Jeremiah Massey (8 atk. kam.) po 16, Simonas Serapinas ir Hanno Mottola po 11.

"Armani Jeans": Dušanas Vukčevičius 21, Ansu Sesay ir Melvinas Bookeris 16, Danilo Gallinari 10.

Paskutinėse B grupės rungtynėse Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) po itin atkaklios kovos namie rezultatu 80:74 (21:22, 17:7, 30:22, 12:23) nugalėjo Zagrebo "Cibona" (Kroatija) klubą.

Kevirtojo kėlinio pabaigoje kroatai spurtavo 12:0 ir sumažino skirtumą iki 7 taškų (67:74). Visgi vėliau sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus.

"Maccabi": Derrickas Sharpas ir Lioras Eliyahu po 12, Marcusas Fizeris 11.

"Cibona": Chrisas Warrenas 19 (7 atk. kam., 5 kld.), Tre Kelley 16, Samas Hoskinas 15 (9 atk. kam.).

Kiti ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

C grupė

Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) - Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 79:77 (23:20, 9:16, 18:18, 29:23)

"Ulker": Willie Solomonas 21 (8 rez. perd.), Damiras Kaanas 12, Mirsadas Turkčanas 10 (10 atk. kam.).

"Brose": Ademola Okulaja 20 (6 atk. kam.), Darrenas Fennas 18, Predradas Suputas 12, Chrisas Ensmingeris 11 (6 atk. kam.).

Barselonos "AXA FC Barcelona" (Ispanija) - Madrido "Real" (Ispanija) 73:62(24:13, 24:23, 6:15, 19:11)

"Barcelona": Jaka Lakovičius 14 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Gianluca Basile 13, Alexas Ackeris 9.

"Real": Felipe Reyesas 16 (6 atk. kam.), Louisas Bullockas 14, Rauli Lopezas 7.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.