Puikiai CSKA gretose žaidė R. Šiškauskas - lietuvis pataikė visus 4 dvitaškius bei 3 tritaškius iš 4 ir iš viso pelnė 19 taškų. Aleksejus Savrasenko į "Žalgirio" krepšį įmetė 12 taškų bei atkovojo 6 kamuolius. J. R. Holdenas surinko 10 taškų.

"Žalgirio" klube rezultatyviausias buvo Marko Popovičius, pelnęs 14 taškų. Antras geras rungtynes iš eilės sužaidė Kauno klubo naujokas Michaelas Bradley, įmetęs 13 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Marcusas Brownas pelnė 10 taškų.

Jau pirmame kėlinyje aikštės šeimininkai susikrovė 10 taškų persvarą ir iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio buvo priekyje 5-12 taškų atstumu. Paskutiniame ketvirtyje “Žalgiris” buvo išlyginęs skirtumą, tačiau persverti rezultato kauniečiai nesugebėjo ir sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą CSKA krepšininkai šventė pergalę 8 taškų persvara.

Kitas susitikimas "Žalgirio" krepšininkų laukia po savaitės Pirėjuje (Graikija), kur jų lauks vietos "Olympiakos" klubas ir Arvydas Macijauskas.

Rungtynės

Kauno klubo krepšininkai prastai pradėjo rungtynes, o šeimininkai puikiai naudojosi kauniečių spragomis gynyboje. Sužaidus 4 min. pirmame kėlinyje CSKA persvara išaugo iki 10 taškų – 14:4. Tačiau "Žalgiris"nepalūžo ir laimėjęs žaidimo atkarpą 10:3 sumažino skirtumą iki 3 taškų – 14:17. Visgi CSKA neleido persverti rezultato ir vėl atitolo – 23:14. Iki kėlinio pabaigos žalgiriečiai skirtumą sumažino iki 5 taškų (25:20).

Antarąjį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo Maskvos ekipa. Sužaidus 4 minutes antrame kėlinyje CSKA persvara vėl išaugo iki dviženklės – 35:23. Kelis kartus žalgiriečiai buvo priartėję, o ilsėtis komandos išėjo CSKA pirmaujant 7 taškų skirtumu – 43:36.

Po pertraukos Rusijos klubo krepšininkai vis didino persvarą ir antroje trečiojo kėlinio pusėje skirtumas pasiekė 17 taškų ribą (59:42), tačiau sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą žalgiriečiai priartėjo 5 taškų atstumu – 62:57.

Pakiliai pradėję paskutinį kėlinį Lietuvos čempionai išlygino rezultatą 64:64. Likus kiek daugiau nei 2 min. iki susitikimo pabaigos CSKA pirmavo 3 taškais (73:70). Tačiau žalgiriečiams nepavyko pasiekti lemtingo persilaužimo ir CSKA šventė pergalę 8 taškų skirtumu – 78:70.

Statistika

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 19, Aleksejus Savrasenko 15 (6 atk. kam.), Davidas Andersenas 12, Johnas Robertas Holdenas 10, Theodoros Papaloukas 8, Marcusas Goree 7.

"Žalgiris": Marko Popovičius 14, Michaelas Bradley 13 (6 atk. kam.), Marcuas Brownas 10, DeJuanas Collinsas 9 (6 rez. perd.), Jonas Mačiulis, Dainius Šalenga ir Paulius Jankūnas po 7, Goranas Jurakas 3.

Dvitaškiai: CSKA 24/37 (65 proc.) - "Žalgiris" 18/33 (55 proc.)

Tritaškiai: CSKA 7/19 (37 proc.) - "Žalgiris" 7/18 (39 proc.)

Baudų metimai: CSKA 9/15 (60 proc.) - "Žalgiris" 13/14 (93 proc.)

Atkovoti kamuoliai: CSKA 23 - "Žalgiris" 30

Rezultatyvūs perdavimai: CSKA 15 - "Žalgiris" 13

Perimti kamuoliai: CSKA 7 - "Žalgiris" 6