40-ą susitikimo minutę brazilus į priekį išvedė rinktinės lyderis Kaka, tačiau šeimininkai 71-ą minutę rezultatą išlygino - pasižymėjo Juanas Vargasas.

Įtikinančią pergalę iškovojo Paragvajaus rinktinė, namuose net 5:1 sutriuškinusi Ekvadorą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Nelsonas Valdezas (9 min.), Christianas Riverosas (27 ir 88 min.), Roque Santa Cruzas (51 min.) ir Roberto Ayala (83 min.). Svečiams paguodos įvartį įmušė Ivanas Kaviedesas (80 min.).

Trečiajame mače užfiksuotos rezultatyvios lygiosios. Urugvajaus futbolininkai namuose priėmė Čilės komandą ir sužaidė taikiai 2:2.

Šeimininkai pirmavo po Luiso Suarezo įvarčio (42 min.), tačiau čilietis Marcelo Salasas rezultatą išlygino (59 min.), o vėliau ir persvėrė (70 min. 11 m b.). Urugvajiečiai išsigelbėjo po taiklaus Sebastiano Abreu smūgio 81-ą minutę.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)