Nugalėtojų gretose pasižymėjo Mikaelis Forsellas (Mikaelis Forselas, 48 min.) ir Clintonas Morrisonas (Klintonas Morisonas, 82 min.), pralaimėjusiųjų gretose - Alex'as Rae (Aleksas Rėjus, 49 minutę).

Kitose antradienio ketvirtfinalio rungtynėse "Manchester City" komanda namuose po pratęsimo 1:2 (1:0, 1:1) pralaimėjo "Ipswich Town" vienuolikei. Jau 10-ąją minutę po Shauno Goatero (Šono Gouterio) įvarčio Mančesterio futbolininkai pirmavo, bet minimalios persvaros išlaikyti nesugebėjo. 60-ą min. Mattas Hollandas (Metas Holandas) rezultatą išlygino, o 109-ąją rungtynių minutę Markas Venusas (Markas Vynasas) įmušė pergalingą įvartį, kuris Ipsvičo klubui garantavo vietą pusfinalyje.

Anglijos lygos taurės pusfinalyje - sausio 10 ir 24 dienomis - "Ipswich Town" žais su "Birmingham" ekipa, "Liverpool" varžovė bus "Crystal Palace" vienuolikė.