Tuniso komanda po dviejų mačų turi šešis taškus iš tiek pat galimų.

Kitose rungtynėse Belgija minimaliu skirtumu 1:0 (0:0) įveikė Tadžikistano ekipą. Abi komandos turi po tris taškus ir grupėje užima atitinkamai trečiąją ir antrąją vietas.

F grupėje svarbią pergalę iškovojo Vokietijos rinktinė, 3:2 (3:0) įveikusi Ganos vienuolikę ir išsaugojusi galimybes patekti į kitą etapą. Nors po pirmojo kėlinio vokiečiai pirmavo 3:0, tačiau po pertraukos praleido du įvarčius į savo vartus.

Kitame mače Kolumbija be didesnio vargo 5:0 (1:0) sutriuškino Trinidado ir Tobago komandą.

Kolumbija ir Vokietija turi po keturis taškus ir grupėje dalijasi 1-2 vietas.

Čempionate dalyvauja 24 komandos, suskirstytos į šešias grupes. Į antrąjį etapą pateks po dvi stipriausias grupių rinktines ir keturios geriausios iš trečiąsias vietas užėmusių ekipų.

E grupė

Tunisas - JAV 3:1 (2:0)

Belgija - Tadžikistanas 1:0 (0:0).

Lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1.Tunisas       2 2 0 0 7-3 6
2.Tadžikistanas 2 1 0 1 4-4 3
3.Belgija       2 1 0 1 3-4 3
4.JAV           2 0 0 2 4-7 0