Pirmajame blankiai susiklosčiusiame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko perimti iniciatyvos. Įpusėjus kėliniui prie Lietuvos rinktinės vartų pirmą kartą kilo rimtesnis pavojus, tačiau iš toli smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia Žydrūno Karčemarsko ginamų vartų virpsto.

Antroje kėlinio pusėje Tomas Danilevičius pelnė įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (42 min.) Lietuvos rinktinės kapitonas T.Danilevičius pelnė įvartį pagal visas taisykles ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Vos tik prasidėjus antrajai rungtynių daliai (47 min.) rezultatas tapo 2:0 – antrąjį savo įvartį pelnė T.Danilevičius.

Antrajame kėlinyje stipriai lijęs lietus susilpnėjo ir Lietuvos komandos žaidimas akivaizdžiai pagerėjo – lietuviai nuo kėlinio pradžios tvirtai perėmė iniciatyvą ir kontroliavo žaidimą. Be T.Danilevičiaus įvarčio lietuviai antrojo kėlinio pirmoje pusėje sukūrė dar kelias pavojingas situiacijas.

Įpusėjus kėliniui žaidimas išsilygino ir Turkmėnistano rinktinės futbolininkai vis dažniau atakavo šeimininkų vartus.

Sužaidus apie 20 min. antrajame kėlinyje Deividas Šemberas prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas į lietuvių vartus skyrė 11 metrų baudinį. Laimei, Muslimo Agaevo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš Lietuvos ekipos vartų.

Jau per teisėjo pridėtą laiką svečiams pavyko rezultatą sušvelninti - kuriozišką įvartį pelnė Artiomas Nikitenko.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.