Ir vėl pergalės iškovoti nesugebėjo kol kas blankiai šį sezoną atrodantis "Marseille" klubas. Praėjusio sezono vicečempionai šį kartą namuose priėmė iki šiol tris pergales iš trijų galimų iškovojusią "Nancy" ekipą ir sužaidė su ja rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Marselio futbolininkai pirmieji pelnė įvartį, kai 22-ąją minutę pasižymėjo Mamadou Niangas ir ilsėtis išėjo turėdami minimalią persvarą. Antrojo kėlinio pradžioje visų stadione susirinkusių sirgalių džiaugsmui Djibrilis Cisse dar kartą nuginklavo "Nancy" vartų sargą ir padvigubino savo ekipos persvarą.

Vis dėlto, kaip vėliau paaiškėjo, džiaugtis buvo dar per anksti. 64-ąją minutę į "Marseille" vartus buvo skirtas 11-os metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Benjaminas Gavanonas, o 80-ąją mačo minutę Youssoufas Hadji taikliu smūgių išlygino rezultatą, išplėšdamas savo ekipai tašką bei pirmąją turnyro lentelės vietą.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Nice" 1 - 1 "Rennes"

25` [1 - 0] Bakary Kone

85` [1 - 1] Jimmy Briand

"Lens" 0 - 0 "Valenciennes"

"Marseille" 2 - 2 "Nancy"

22` [1 - 0] Mamadou Niang

50` [2 - 0] Djibril Cisse

64` [2 - 1] Benjamin Gavanon (Iš 11m.)

80` [2 - 2] Youssouf Hadji

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)