Tuo metu aršiausia konkurentė „Chelsea“ sugebėjo nugalėti „Reading“ komandą.

„Premier“ lygos naujokų „Birmingham“ ir „Sunderland“ tarpusavio akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, pergales taip pat iškovojo „Wigan“, „Fulham“ ir „Manchester City“.

Vienoje iš įdomiausių trečiadienio dvikovų „Fratton Park“ stadione svečių „ManUtd“ komandoje galiausiai debiutavo ir naujasis puolėjas argentinietis Carlosas Tevezas, kuris ir sukūrė situaciją pirmajam įvarčiui šiose rungtynėse.

Jau 14-ąją susitikimo minutę po jo perdavimo smūgiu iš 22 metrų nuotolio „Pompey“ vartų sargą Davidą Jamesą nuginklavo ilgametis „ManUtd“ klubo saugas Paulas Scholesas.

Po pertraukos „United“ ir toliau nemažino apsukų, bet Portugalijos žvaigždės Nani smūgį iš kelių metrų koja atmušė buvęs Anglijos nacionalinės rinktinės vartininkas D.Jamesas, o kiek vėliau kamuolys po C.Tevezo „šūvio“ pralėkė virš vartų skersinio.

Vis dėlto Harry Redknappo auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą 53-iąją minutę: po keitimo pasirodęs saugas Matthew Tayloras atliko perdavimą iš dešiniojo krašto ir reikiamoje pozicijoje atsidūręs puolėjas Benjani Mwaruwari smūgiu galva nepaliko jokių šansų „ManUtd“ vartininkui Edwinui van der Sarui.

Mančesterio ekipa, kuri pirmosiose čempionato rungtynėse namuose sužaidė lygiosiomis su „Reading“, tiesiog degė noru iškovoti pirmąją pergalę, bet fortūna ir šį kartą jiems nesišypsojo: Cristiano Ronaldo ir Ryano Giggso atakas sėkmingai stabdė vartininkas D.Jamesas.

Rungtynės pasibaigė nemaloniai abiems komandoms, kadangi „Pompey“ saugas Sulley Muntari už pražangą prieš Michelą Carricką buvo išvarytas iš aikštės, o po kelių akimirkų jo pėdomis pasekė ir „ManUtd“ saugas Cristiano Ronaldo, kuris už muštynes su Richardu Hughesu taip pat buvo pašalintas iš aikštelės.

Po šių lygiųjų Sero Alexo Fergusono vadovaujama komanda jau antrose rungtynėse iš eilės nesugeba iškovoti pergalės, tuo tarpu „Portsmouth“ ekipai tai taip pat buvo antrosios lygiosios čempionate.

Tuo tarpu „Madejski“ stadione, vietos „Reading“ surėmė ginklus su Anglijos vicečempionais Londono „Chelsea“ klubu. Įvarčio prireikė laukti lygiai pusvalandį: visų nuostabai į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai „Reading“ futbolininkai, kai į Petro Čecho vartus kamuolį pasiuntė gynėjas iš Kamerūno Andre Bikey.

Kiek vėliau „Reading“ galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet po Johno Osterio smūgio kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos dvi minutes „Chelsea“ sugebėjo išlyginti pusiausvyrą: į baudos aikštelę įbėgęs „aristokratų“ klubo saugas Frankas Lampardas nuginklavo „karalių“ vartų sargą Marcusą Hahnemanną.

Dar po trijų minučių rezultatas tapo 2:1 „Chelsea“ naudai: antrą kartą „Reading“ vartininką iš Amerikos kamuolį iš savų vartų privertė traukti rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Didier Drogba, pelnęs fantastiško grožio įvartį iš toli.

Visos „Reading“ viltys iškovoti bent lygiąsias žlugo 72-ąją minutę, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Kalifa Cisse.

„Birmingham“ 2 – 2 „Sunderland“

28‘ [1 – 0] Paul McShane (į savus vartus)

72‘ Kalifa Cisse („Reading“) pašalintas iš aikštės

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)