Dabar "Lietuvos ryto" sąskaitoje - tik vienas laimėjimas po šešerių rungtynių.

Kitą mačą vilniečiai žais išvykoje su Sienos MdP (Italija) klubu.

Vilniaus ekipos gynybą vakar terorizavo "Zepter-Idea" sunkusis krašto puolėjas Adamas Wojcikas, kuris per pirmuosius du kėlinius pelnė net 20 taškų.

Jis buvo išrinktas naudingiausiu dvikovos žaidėju.

Vakar du kėlinius vyko lygi kova. Lūžis prasidėjo trečiajame kėlinyje. Paskutiniame ketvirtyje svečių pranašumas jau siekė 17 taškų (91:74). "Lietuvos rytas" priartėjo iki 5 (88:93), tačiau pasivyti priešininkų nesugebėjo. Vilniečiai iš viso prametė net 14 baudų.

Vilniečiai iki vakarykštės dvikovos Suprolygos turnyre pagal tritaškių taiklumą užėmė antrąją vietą (49/108, 45 proc.), o priešininkai - tik 18-ąją (trečiąją nuo apačios) - (33/104, 32 proc.).

Tačiau dvitaškius ekipos mėto radikaliai priešingai. "Zepter-Idea" krepšininkai yra pirmi Suprolygoje (102/182, 56 proc.), o "Lietuvos ryto" žaidėjai užima tik 17-ąją vietą (92/193, 48 proc.).

"Zepter-Idea" ekipą vakar audringai palaikė daugiaui kaip pusšimtis iš kaimyninės Lenkijos atvykusių sirgalių.

Rungtynių dieną į Vilnių atskrido ir aštuoni "Zepter-Idea" komandos vadovai bei rėmėjai.