Pirmadienį žaidusi baltosiomis figūromis, A. Marič (25-ta pagal reitingą pasaulyje) V. Čmilytę (12-a jaunimo iki 20 amžiaus grupėje) nugalėjo po 31 ėjimo. Sekmadienį pirmoji partija, kurioje lietuvaitė žaidė baltosiomis figūromis, po 70 ėjimų baigėsi taikiai.

V. Čmilytė pasaulio šachmatų pirmenybėse žaidė šešias partijas, iš kurių trejas laimėjo. Du susitikimus ji baigė lygiosios, o pirmadienį patyrė vienintelį, tačiau lemiamą pralaimėjimą.

Pirmame rate šiaulietė 2:0 nugalėjo dvidešimtmetę vietnamietę Hoang Thanh Trang, o šešioliktfinalyje 1,5:0,5 privertė pasiduoti 25-erių metų gruzinę Ingą Churcilavą.

Iš viso pasaulio pirmenybes Indijoje pradėjo 61 šachmatininkė.

Atsakomoji partija, kurioje mūsiškė žais juodosiomis figūromis, įvyks pirmadienį.

Pirmajame etape olimpiados čempionė ir Europos merginų (iki 20 metų) vicečempionė V.Čmilytė 2:0 įveikė Vietnamo šachmatininkę Hoang Tan Čang (Hoang Thanh Trang), o antrajame 1,5:0,5 nugalėjo gruzinę Ingą Churcilavą.