Vos įpusėjus pirmajam rungtynių Portlende kėliniui, Lietuvos krepšininkas nesėkmingai užmynė ant komandos partnerio Scottie Pippeno (Skočio Pipeno) pėdos bei buvo priverstas palikti aikštelę.

Per 6 žaidimo minutes A. Sabonis taškų nespėjo pelnyti (prametė 3 dvitaškius), o "Trail Blazers" patyrė šeštąjį pralaimėjimą šešioliktose reguliariojo sezono rungtynėse - 93:105 (19:30, 27:34, 22:8, 25:33). Po savuoju krepšiu lietuvis spėjo atkovoti du kamuolius bei blokavo du varžovų metimus. Traumuotą A. Sabonį pakeitė Dale'as Davisas (Deilas Deivisas), antradienio rungtynėse pelnęs 4 taškus.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Damonas Stoudamire'as (Deimonas Studamajeris, 20 tšk.), Rasheedas Wallace'as (Rašidas Volisas, 18 tšk.), S. Pippenas (17 tšk.), Steve'as Smithas (15 tšk.) ir Bonzis Wellsas (Bonzis Velsas, 14 taškų).

24 taškus nugalėtojams pelnė Gary Paytonas (Geris Reitonas), 18 - Rashardas Lewisas (Rašardas Liujisas), 15 - Rubenas Pattersonas (Rubenas Patersonas), 11 - Emanualis Davisas (Emanualis Deivisas).

Dėl spalio 13 dieną atliktos artroskopinės kairiojo kelio operacijos "Trail Blazers" vidurio puolėjas praleido aštuonerias pirmąsias NBA sezono rungtynes. Vėliau A. Sabonis rungtyniavo penkeriose rungtynėse iš septynerių, kurias Portlendo komanda žaidė išvykoje. Šeštadienį susitikime su Niū Džersio "Nets" klubui pirmą kartą šiame sezone Lietuvos krepšininkas žaidė startiniame "Trail Blazers" penkete.

Šio sezono rungtynėse A. Sabonis savo komandai vidutiniškai pelnė po 8,8 taško bei po krepšiais atkovojo po 3,7 kamuolio.