Pagrindinį varžybų prizą Vitalijus Karpačiauskas įteikė keturiskart Lietuvos čempionui Mantui Papinigiui, kuris tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 75 kg.

Turnyre Panevėžyje su sportu atsisveikino penkiskart Lietuvos bokso čempionas Linas Misiūnas, o Rimantui Šalavėjui buvo įteikta Pasaulio mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) tarptautinės kategorijos teisėjo licencija.

Likusiose svorio kategorijose nugalėtojais tapo:

iki 45 kg - Karolis Šimkevičius (Panevėžys)
iki 54 kg - Irmantas Berankis (Kėdainiai)
iki 63 kg - Viačeslavas Kozikas (Ukraina)
iki 73 kg - Tomas Navaruckas (Panevėžys)
iki 54 kg - Donatas Staševičius (Panevėžys)
iki 60kg  - Mindaugas Laurinaitis (Panevėžys)
iki 63,5 kg - Ernestas Dabulskis (Panevėžys)
iki 71 kg - Mindaugas Vyšniauskas (Panevėžys)
iki 81 kg - Ilja Dičko (Rusija)
V. Karpačiauskas - žymiausias Panevėžio boksininkas, 1993 metais tapęs Europos čempionu ir tais pačiais metais iškovojęs pasaulio čempionato sidabro medalį. Po dvejų metų (1995) V. Karpačiauskas tapo planetos pirmenybių bronzos medalininku.

Sportininkas yra aštuonis kartus laimėjęs Lietuvos bokso čempionatą, per 18 savo sportinės karjeros metų V. Karpačiauskas iš 380 kovų ringe laimėjo 330.