Pralaimėjusiems Žygimantas Jonušas per 35 aikštėje praleistas minutes pelnė 25 taškus (2/3 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 6/9 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 8 minutes pataikė vieną mestą dvitaškį ir surinko 2 taškus. Puolėjas taip pat 2 kartus prasižengė.

„Eisbaren“ ekipa, turinti 13 pergalių ir 9 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima septintąją vietą.

Kitose šeštadienio (03.03) rungtynėse pergalę iškovojo Povilo Čukino Liudvigsburgo „EnBW“ ekipa. Ji išvykoje po pratęsimo 107:98 (26:24, 22:24, 17:28, 28:17, 14:5) palaužė TBB krepšininkus.

Nugalėtojams P.Čukinas per 14 minučių įmetė 4 taškus (2/5 dvitaškių), po krepšiais atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Liudvisgburgo ekipa, iškovojusi 18 pergalių ir patyrusi 5 nesėkmes, žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Dar vieną pralaimėjimą patyrė Bonos „Telekom Baskets“ komanda, kurioje rungtyniauja Martynas Mažeika. Bonos klubas išvykoje 65:77 (20:22, 20:12, 13:19, 12:24) pralaimėjo „Artland Dragons“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems M.Mažeika per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Bonos klubas, turintis 15 pergalių ir 9 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą.