Po nerezultatyvaus pirmojo ketvirčio vilniečiai turėjo 5 taškų persvarą - 16:11.

Sužaidus 3 min. antrajame kėlinyje žalgiriečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų - 18:20, tačiau netrukus "Lietuvos rytas" spurtavo ir likus kiek daugiau nei 4 min. iki didžiosios pertraukos įgijo dviženklį pranašumą - 29:18.

Aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir iki antrojo kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 3 taškų - 34:37.

Trečiojo ketvirčio pradžioje vilniečiai vėl padidino persvarą (44:35), o aikštelėje vos nekilo muštynės - susistumdę Tanoka Beardas ir Robertas Štelmaheris buvo nubausti nesportinėmis pražangomis.

Sužaidus 3 minutes trečiajame rungtynių ketvirtyje "Lietuvos rytas" atstatė dviženklį pranašumą (46:35), o likus beveik 4 min. iki kėlinuko pabaigos sostinės ekipos persvara išaugo iki 14 taškų - 57:43.

Iki kėlinuko pabaigos, po 2 taiklių Hanno Mottolos tritaškių metimų, žalgiriečiai sumažino atsilikimą iki 8 taškų - 57:65.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Lietuvos rytas" vėl atitolo (74:60).

Likus porai minučių iki rungtynių pabaigos "Lietuvos rytui" pirmaujant 15 taškų skirtumu (87:72) po tai, kai technine pražanga buvo nubaustas Marko Popovičius, teisėjų sprendimais nepatenkinti Kauno klubo sirgaliai į aikštę pradėjo mėtyti pašalinius daiktus - pilnas alaus skardines, žiebtuvėlius.

Krepšininkai iškart paliko aikštelę, o Kauno "Žalgiriui" įskaitytas techninis pralaimėjimas.

"Žalgiris": M.Popovičius 20, M.Machado 17, J.Mačiulis 9 (8 klaidos, 6. atk. kam.), P.Jankūnas 8 (8 atk. kam.), D.Collinsas 8 (6 rez. perd.)

"Lietuvos rytas": M.Lukauskis 16 (5 atk. kam.), I.Koljevič 13, M.Nielsen 10 (8 atk. kam.), T.Delininkaitis 10, A.Jomantas 9, M.Petravičius 8, R.Štelmaheris 6.

Sulaikyti du sirgaliai

Kauno policijos atstovai praneša, kad po rungtynių buvo sulaikyti du neblaivūs sirgaliai - J.D. (gimęs 1980 m.) ir D.Š. (1981 m.), kurie rungtynių metu į aikštę mėtė alaus skardines.