Pergalingą įvartį nugalėtojams fantastišku tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė Pietų Afrikos Respubliko puolėjas Benni McCarthy. Jis pasižymėjo likus 3 minutėms iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos. Įvarčio autorius aikštėje pasirodė tik 60-ąją minutę.

Pirmajame kėlinyje „kanonieriams“ nebuvo skirti du įtikinami 11 metrų baudiniai. Pirmame epizode „Blackburn Rovers“ vartininkas Bradas Friedelis pargriovė Jeremie Aliadiere‘ą, o antrą kartą Brettas Emertonas savoje baudos aikštelėje „nupjovė“ Fredriką Ljungbergą. Vis dėlto abu kartus mačo arbitro Grahamo Pollo švilpukas tylėjo.

Ketvirtfinalyje „Blackburn Rovers“ varžovu bus „Manchester City“. Kitose porose „Middlesbrough“ susitiks su „Manchester United“, Londono „Chelsea“ rungtyniaus su „Tottenham Hotspur“, o „Plymouth“ priims „Watford“. Ketvirtfinalių susitikimai vyks kovo 10-11 dienomis.

“Blackburn Rovers“ – Londono „Arsenal“ 1 : 0

87‘ Bennedict McCarthy (1:0)

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.