Ekspertų komisijai ir sporto mėgėjams SPO:) pateikia penkių kandidatų sąrašą. Sporto mėgėjai interneto portale DELFI balsuoja už, jų nuomone, geriausią Lietuvos mėnesio sportininką. Pirmąją vietą apklausoje užėmęs sportininkas gaus penkis taškus, antrąją – tris, trečiąją – du, ketvirtąją – vieną. Penktąją vietą užėmusiam sportininkui beliks tikėtis ekspertų simpatijų. Eksperto balso vertė - vienas balas. Geriausiu šių metų sausio mėnesio Lietuvos sportininku buvo
tenisininkas Ričardas Berankis.

Vasario mėnesio pretendentų sąrašas:

• Vilma RIMŠAITĖ (BMX dviračiai)

Europos uždarų patalpų čempionate moterų elito grupėje iškovojo bronzos medalį.

• Austra SKUJYTĖ (Lengvoji atletika)

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate penkiakovės varžybose surinko 4614 taškų ir pasiekė antrą šio sezono rezultatą pasaulyje.

• Gintarė VOLUNGEVIČIŪTĖ (Buriavimas)

JAV Floridos valstijoje vykusioje tarptautinėje buriavimo regatoje „Laser Midwinter's East“ iškovojo trečiąją vietą.

• Tomas VAITKUS (Dviračių sportas)

Penkių etapų dviračių lenktynėse „Volta ao Algarve“ Portugalijoje užėmė trečiąją vietą.

• Andrejus ZADNEPROVSKIS (Šiuolaikinė penkiakovė)

Vengrijoje vykusiose uždarų patalpų varžybose surinko 5812 taškų ir aplenkęs komandos draudą Edviną Krungolcą tapo nugalėtoju.