"Eintracht" svečiuose 3:0 sutriuškino antrojo diviziono Ofenbacho „Kickers“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė japonas Naohiro Takahara, vieną pridėjo Michaelis Finkas.

Žymiai atkaklesnė dvikova vyko Niurnberge, kur vietos vienuolikė priėmė „Hannover 96“ futbolininkus. Nei pagrindinis rungtynių laikas, nei pratęsimas nugalėtojo neišaiškino (0:0), tad komandoms teko mušti 11 metrų baudinius. Čia sėkmė šypsojosi šeimininkams, kurių vartus puikiai gynė Danielis Kleweris. Beje, šį vartininką, baudinių specialistą, „Nurnberg“ treneris Hansas Meyeris į aikštę išleido tik likus minutei iki mačo pabaigos.

„Wolfsburg“ namuose Diego Klimowicziaus ir Marcelinho įvarčių dėka 2:0 įveikė Acheno „Alemannią“.

Paskutiniame ketvirtfinalyje trečiadienį „VfB Stuttgart“ namuose priims Berlyno „Herthą“.

Turnyro pusfinaliai bus žaidžiami balandžio 17-18 dienomis, o finalas Berlyno „Olimpiniame“ stadione vyks gegužės 26-ąją.

“Nurnberg“ – „Hannover 96“ 0 : 0 (11 m b. 4:2)

“Wolfsburg“ - Acheno „Alemannia“ 2 : 0

12‘ Diego Klimowicz (1:0)

25‘ Marcelo dos Santos Marcelinho (2:0)

Ofenbacho „Kickers“ – Frankfurto „Eintracht“ 0 : 3

11‘ Michael Fink (0:1)

61‘ Naohiro Takahara (0:2)

72‘ Naohiro Takahara (0:3).

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.