Gan sėkmingai keletą turų prieš tai sužaidę Paulio Le Gueno auklėtiniai šį kartą Paryžiuje priėmė dėl vietų Europos turnyruose kovojančią, tačiau prastokus rezultatus pastaruoju metu rodančią "Saint-Etienne" ekipą ir nusileido šiai rezultatu 0:2. Pirmąjį rungtynių įvartį 30-ąją minutę į "P.S.G" vartus įmušė jaunasis svečių gynėjas Damienas Perquis, o paskutinę pirmojo kėlinio minutę skirtumą padvigubino brazilas Ilanas.

Po šios nesėkmės Paryžiaus ekipa ir toliau išlieka 17-oje turnyro lentelės pozicijoje, lenkdama iškritimo zonoje esantį naujoką "Valenciennes" tik dėl geresnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Lens" 2 - 2 "Nancy"

6` [0 - 1] Marc-Antoine Fortune

18` [1 - 1] Aruna Dindane

24` [2 - 1] Seydou Keita (iš 11m.)

89` [2 - 2] Youssouf Hadji

"Bordeaux" 2 - 1 "Valenciennes"

24` [1 - 0] Fernando (iš 11m.)

44` [2 - 0] Jussie Ferreyra

83` [2 - 1] Thomas Dossevi

"PSG" 0 - 2 "Saint-Etienne"

30` [0 - 1] Damien Perquis

45` [0 - 2] Ilan

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)