Donatas Slanina nugalėtojams per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių), Tomas Masiulis per 17 minučių surinko 6 taškus (3/3 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Tomas Pačėsas per 20 minučių taškų nepelnė (0/4 tritaškių) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai "Prokom Trefl" gretose žaidęs Christianas Dalmau pelnė 33, o Przemyszlawas Zamojskis ir Michaelis Andersenas - po 13 taškų.

Pralaimėjusiems Przemyszlawas Hajnszas pelnė 17, Toree Morrisas - 14, Saša Djordjevičius - 13, Gregorszas Krukas - 12 taškų.

Dar vieną nesėkmę savaitgalį patyrė Varšuvos "Polonia", 54:80 (8:15, 11:13, 10:27, 25:25) pralaimėjusi vienai pirmenybių lyderei Zgorzelečo "Turow" komandai.

Rolandas Alijevas šįkart už Varšuvos klubą žaidė 34 minutes ir pelnė 7 taškus (1/2 baudų metimų, 3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiau už lietuvį rungtyniavo tik 16 taškų pelnęs Kenny Walkeris. Kitų komandos žaidėjų indėlis buvo kuklus.

Nugalėtojams Robertas Witka pelnė 17, Vjeko Petrovičius, Andrejus Štimacas ir Lukaszas Koszarekas - po 10 taškų.

Vienuoliktą nesėkmę dvidešimtose rungtynėse patyrė Gdynės "Kager", po pratęsimo 81:89 (27:18, 18:18, 14:21, 16:18, 6:14) pralaimėjusi Vloclaveko "Anwil" klubui.

Gintaras Kadžiulis per 36 minutes pelnė 13 taškų (6/7 baudų metimų, 2/3 dvitaškių, 1/10 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Naudingiausiai jo klube žaidė Courtney Eldridge'as - 32 taškai.

Nugalėtojams Otisas Hillas pelnė 24, Goranas Jagodnikas - 17, Zbignewas Bialekas - 15 taškų.