Antradienį pusfinalyje Ispanijos komanda Nevados valstijoje (JAV) 2:1 nugalėjo Čekijos rinktinę. Vienetų mače ispanė Conchita Martinez (Končita Martines) po atkaklios pustrečios valandos kovos 7:6 (7:3, 6:7 (2:7), 6:4 nugalėjo Kvetą Hrdličkovą, o kita Ispanijos tenisininkė Arantxa Sanchez-Vicario (Aranta Sančes Vikarijo) trijuose setuose per daugiau nei dvi valandas 5:7, 6:4, 6:3 įveikė septyniolikmetę Dažą Bedanovą.

Nieko nelėmusį dvejetų mačą ispanė Magui Serna (Magi Serna) kartu su Virginia Ruano Pascual (Virchinija Ruano Paskual) 6:1, 3:6, 6:7 (5:7) pralaimėjo D. Bedanovai ir K. Hrdličkovai.

Federacijos taurę Ispanijos tenisininkės per paskutinius devynerius metus iškovojo penkis kartus. Praėjusiais metais varžybas laimėjo JAV rinktinė.